LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Sparta Praga – Jablonec, rozgrywany w ramach pierwszej ligi czeskiej, dnia 20 lipca 2019 roku, o godzinie 19:30.

Sparta Praga - piłkarze
Piłkarze Sparty Praga po strzelonej bramce.

Sparta Praga nie wyglądała szczególnie dobrze podczas meczów przedsezonowych, a porażka u siebie w lidze ze Slovacko, w pierwszej kolejce, była dość logiczną konsekwencją.

Goście strzelili im dwie bramki, w ciągu pierwszych trzydziestu minut, podczas gdy Sparta nie miała pomysłu na grę, mając więcej posiadania piłki, ale bez na prawdę groźnych akcji.

Drużyna Sparty osiągnęła słaby wynik w poprzednim sezonie. Drużyna która miała aspiracje mistrzowskie, zajęła dopiero 3 miejsce z aż 17 punktami straty do lidera.

Sparta ma obecnie poważne problemy z kontuzjami, ponieważ brakuje im obrońców Costa (28/2 w poprzednim sezonie), Vindheima (nowo pozyskany z Malmo), pomocników Tai Ben Haima II (2/0), Dockal (3/0), Frydek (33/2), Panak (nowo pozyskany z Karviny) i napastników Pulkrab (16/3), Kadlec (2/0) i Drchal (10/3). 
Oczywiście nie wszyscy wymienieni zawodnicy są kluczowi dla zespołu.

Jablonec przystępuje do tego spotkania po dobrym meczu i zwycięstwie w pierwszej kolejce z Bohemians 1905.
Przez większość gry wyglądali przyzwoicie, strzelając bramkę w 19 minucie za sprawą Matouseka – ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie pod koniec meczu.

Skończyli poprzedni sezon na czwartym miejscu i na pewno chcą powtórzyć to samo w tym.

Goście zagrają bez za obrońcy Jankovicia (2/0 w poprzednim sezonie), Plechata (zagrał cały mecz w pierwszej kolejce), pomocnika Tsurikova (pozyskanym z Oleksandriyi) i Kubisty (25/1 w poprzednim sezonie).

Jablonec był naprawdę mocnym zespołem w poprzednim sezonie, a w pierwszej kolejce tego również to potwierdził. W formie w jakiej znajduje się Sparta i osłabieniami spowodowanymi kontuzjami – Jablonec będzie miał w tym meczu na prawdę duże szanse.

Zdecydowanie uważam, że Jabonec jest w stanie powalczyć jak równy z równym w tym meczu, a nawet zwycięstwo na wyjeździe nie będzie dla mnie wielką niespodzianką. Uważam, że w tym meczu padnie dużo bramek, więc typ over2.5 jest tu wskazany, można również obstawić BTTS.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 lipca, 19:30over2.52.08 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *