LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz St. Truiden – Standard Liege, rozgrywany w ramach pierwszej ligi belgijskiej, dnia 11 sierpnia 2019 roku, o godzinie 14:30.

Standard Liege.
Piłkarz Standardu Liege (czerwona koszulka) w akcji na bramkę rywala.

St. Truiden nie pokazał zbyt dużo podczas meczów przedsezonowych, a pierwsze mecze ligowe tylko potwierdziły słabą formę zespołu.

Najpierw ponieśli niewielką porażkę u siebie z Mouscron 1:0, nie będąc w stanie stworzyć naprawdę konkretnych szans. W drugiej kolejce zespół został rozbity przez Club Brugge 6:0.

Nikt nie spodziewał się, że będą w stanie rywalizować w tym starciu, jednak sześć bramek z pewnością przysporzy bólu głowy w klubie, ponieważ ich gra obronna była fatalna.

Gospodarze nadal będą występować bez obrońcy De Petter’a, a także napastnika Suzuki.

Standard był bardzo dominujący w pierwszych dwóch rozegranych kolejkach i jeśli drużynie uda się utrzymać tę samą intensywność, ten sezon może być dla nich znacznie lepszy niż poprzedni.

W pierwszej kolejce zagrali z Cercle Brugge i nie bali się zaatakować od pierwszej minuty w bardzo otwartym meczu i zasłużyli na zwycięstwo 2:0.

W drugiej kolejce drużyna wygrała z Waregem 4:0, otwierając mecz w najlepszy możliwy sposób z bramką w drugiej minucie i tworząc znacznie lepsze szanse niż goście.

Na początku sezonu brakuje w drużynie ofensywnego pomocnika Orlando Sa i środkowego obrońcy Vanheusden. 
Napastnicy Avenatti i Oulare są w tej chwili niepewni występu.

St Truiden wyglądał dobrze w poprzednim sezonie, zajmując siódme miejsce w sezonie zasadniczym, ale w tym sezonie jest zupełnie odwrotnie. Drużyna gra słabo na początku sezonu i z pewnością jeśli nie polepszą gry będę mieli spore problemy.

Drużyna wygląda dość zawodnie w obronie i jeśli Standard zagra jak w pierwszych dwóch kolejkach, powinni wygrać ten mecz. 

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
11 sierpnia, 14:3021.71 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.