Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Stoke City – Wigan, rozgrywany w ramach angielskiej Championship, w sobotę 23 listopada 2019 roku, o godzinie 16:00.

stoke
Stoke City pod wodzą nowego trenera radzi sobie o wiele lepiej niż w poprzednich kolejkach.

Stoke City po 15 kolejkach było już na dnie angielskiej Championship, z ośmioma zdobytymi punktami. Wówczas w drużynie nastąpił przełom. Trener Nathan Jones został zwolniony, a na jego miejsce zatrudniony został, ogromnie ceniony na Wyspach – Michael O’Neill.

Jego pierwszym meczem było przekonujące zwycięstwo na wyjeździe nad Barnsley 4:2. Gracze Stoke pomimo mniejszego posiadania piłki byli bardzo konkretni w ataku, stworzyli sobie wiele sytuacji pod bramką rywala i zasłużenie wygrali to spotkanie.

Aktualna sytuacja w tabeli tej drużyny nie jest taka zła, jakby się mogło wydawać. Z 11 punktami zajmują przedostatnie miejsce, ale mają tylko 3 punkty straty do bezpiecznej pozycji.

W drużynie gospodarzy wątpliwe są występy pomocnika Etebo oraz obrońcy Shawcrossa. Poza tym reszta graczy jest zdolna do gry.

Z drugiej strony Wigan, które nie ma już tylu powodów do optymizmu, ponieważ w ostatnich 4 meczach drużyna zanotowała jeden remis oraz 3 porażki. Ich ostatnie dwa mecze domowe to przegrana 1:2 ze Swansea oraz 0:3 z Brentford.

Zwłaszcza ten drugi mecz pokazał w jak beznadziejnej aktualnie formie znajduje się zespół Wigan.

W tabeli goście są na 20 miejscu z 15 punktami i przewagą tylko 2 punktów nad strefą spadkową.

Pomocnik Evans oraz obrońca Pearce nie są pewni występu w tym meczu w drużynie Wigan.

Wigan jest w beznadziejnej formie bo dotychczas drużyna punktowała niemal tylko u siebie, a ostatnio nawet z tym ma problemy. Na wyjazdach zdobyli tylko 2 punkty do tej pory, a przeciw rozpędzającej się drużynie Stoke będzie o kolejny nawet punkt bardzo ciężko.

Myślę, że Stoke ma ogromny potencjał, który do tej pory nie był wykorzystywany, ale pod dowództwem nowego trenera z pewnością się to zmieni.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 listopada, 16:0011.81 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.