LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet, na mecz Tottenham – Bayern Monachium, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 1 października 2019 roku, o godzinie 21:00.

Bayern
Bayern w poprzednim meczu wygrał na wyjeździe 3:2 z Paderborn, ale nie był to łaty mecz dla Bawarczyków.

Tottenham był wielkim faworytem w zeszły weekend u siebie w meczu z Southampton, ale fakt, że grali w osłabieniu od 31 minuty, znacznie utrudnił im grę.

Mimo to dzięki bramce Ndombele i Kane’a w pierwszej połowie meczu udało im się przypieczętować zwycięstwo 2:1, nie pozwalając na zbyt duże zagrożenie pod swoją bramką, pomimo że oddali piłkę rywalom, mając tylko 39% posiadania w całym meczu.

W lidze zajmują obecnie 6 miejsce ze stratą już 10 punktów do lidera.

W Lidze Mistrzów również stracili punkty w pierwszej kolejce remisując z Olympiakosem 2:2 na wyjeździe, ale piłkarze Tottenhamu prowadzili już 2:0.

Bayern Monachium przystępuje do tego meczu po bardzo ciężkim meczu z Paderborn na wyjeździe, który Bawarczycy wygrali 3:2.

Nie mieli zbyt trudnego zadania w pierwszej kolejce LM, zwycieżając u siebie 3:0 nad Crveną Zvezdą, nie potrzebując dużo energii, aby osiągnąć ten wynik.

Przed własnymi fanami nie sądzę, żeby Tottenham przegrał. Angielska drużyna jest znacznie bardziej zdecydowana z tyłu i nie powinna dopuszczać do zbyt wielu niebezpiecznych sytuacji. Z drugiej strony Bawarczycy nie byli aż tak imponujący w swoich zadaniach obronnych w tym sezonie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 października, 21:001X1.75 (Wynik – 2:7)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *