LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVBET na mecz Young Boys – FC Porto, rozgrywany w ramach Ligi Europejskiej UEFA, w czwartek 28 listopada 2019 roku, o godzinie 18:55.

Young Boys - FC Porto
W poprzednim meczu pomiędzy tymi drużynami, FC Porto wygrało 2:1.

Young Boys swój poprzedni mecz w Lidze Europejskiej rozegrał z Feyenoordem, remisując 1:1. Szybko stracili bramkę z rzutu karnego, ale dobrze odpowiedzieli w drugiej połowie i w pełni zasłużyli na wyrównanie.

Drużyna zajmuje teraz pierwszą pozycję w tabeli mając na koncie 7 punktów. W przypadku zwycięstwa w tym meczu przypieczętuje awans do kolejnej rundy.

Jeśli chodzi o ligę krajową, wygrali ostatnio bardzo ważny mecz wyjazdowy ze Sion 3:4. Drużyna jest w tej chwili liderem tabeli z 4 punktami przewagi nad Basel.

Pomocnik Gaudino (11/3) doznał kontuzji, a pomocnik Sierro (7/0) nie jest pewny występu w tym meczu.

Porto poniosło porażkę 2:0 z Rangersami w poprzedniej kolejce Ligi Europejskiej, czym bardzo skomplikowali sobie sprawę awansu.

Mecz ten był bardzo wyrównany, ale piłkarzy FC Porto zupełnie zawiodła skuteczność, a chwila dekoncentracji w obronie zaowocowała utratą dwóch bramek w ciągu 4 minut.

Zespół ma trzy punkty straty do Young Boys oraz Rangers. Dlatego ten mecz jest kluczowy dla rozwoju sytuacji w grupie. Jeśli chodzi o ligę krajową, nadal zajmują drugie miejsce w tabeli, ze stratą dwóch punktów do lidera – Benfiki.

Pomocnik Baro (3/0) jest kontuzjowany, Obrońca Pepe (10/1) oraz napastnik Ze Luis (10/6) nie są pewni występu.

W tym przypadku jest to mecz o wszystko dla Porto, a wiedząc o tym, gra z ich strony nie może być pasywna i defensywna. Portugalczycy muszą zaryzykować i odnieść zwycięstwo, co nie będzie takie łatwe.

Young Boys u siebie gra zawsze bardzo ofensywnie i skutecznie co może zaowocować dużą ilością bramek w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
28 listopada, 18:55over2.51.70 (Wynik – 1:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *