Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz AC Milan – Torino, rozgrywany w ramach Pucharu Włoch, we wtorek 28 stycznia 2020 roku, o godzinie 20:45.

Milan
Gracze AC Milan mają 4 zwycięskie mecze z rzędu.

Milan zrobił to, co do niego należało i wygrał swój ostatni mecz, co prawda tylko 0:1 na wyjeździe z Brescią, ale zespół mógł dopisać ważne 3 punkty. Jedyny gol padł w 71. minucie po bramce Rebicia. Goście starali się przejąć kontrolę na boisku, ale nie był to zbyt udany mecz w ich wykonaniu

W rzeczywistości, zespół nie był tak kreatywny ani grający ofensywnie, jak oczekiwano. Mimo to indywidualna różnica w jakości przyniosła im zwycięstwo, mimo że gracze Brescii również mieli swoje dogodne sytuacje. Szczególnie zagrażali bramce rywala w drugiej połowie.

To było ich trzecie z rzędu zwycięstwo w Serie A. Wszystko wokół klubu wydaje się zmierzać ku lepszemu po podpisaniu kontraktu z Ibrahimoviciem. Zespół zajmuje teraz szóstą pozycję i nadal ma realną szansę na osiągnięcie czegoś znaczącego w sezonie.

Puchar Włoch jest jednym z celów i bez wątpienia wszyscy w klubie będą w pełni zmotywowani do tego starcia.

Środkowy obrońca Duarte (5/0) jest kontuzjowany, tak samo jak prawy obrońca Calabria (13/0) i defensywny pomocnik Biglia (7/0).

Torino zostało całkowicie zmiażdżone w poprzednim meczu u siebie z Atalantą, w którym straciło siedem bramek, nie strzelając żadnej. Gracze z Bergamo, wykazali się znacznie większą kreatywnością i skutecznością podczas całego meczu, tworząc właściwie szansę za szansą i w pełni zasługując na takie zwycięstwo.

Było to szczególnie widoczne w pierwszej połowie, natomiast Torino stworzyło nieco więcej klarownych sytuacji w drugiej, ale bez żadnego przełożenia na gole.

Była to druga z rzędu porażka Torino w Serie A. Zespół pozostaje na bezpiecznej pozycji, ale raczej nie będzie mógł poważniej zaangażować się w walkę o europejskie puchary. Są obecnie cztery punkty za takimi pozycjami, ale potrzebują znacznie lepszej stabilności w obronie.

Goście powinni zagrać bez lewego obrońcy Ansaldiego (13/4), pomocnika Baselli (15/0) i napastnika Zazy (13/3). Pomocnik Meite (18/0) jest zawieszony za kartki.

AC Milan jest w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie i nawet gdyby zdarzył się im mały kryzys, to gracze Torino mogą tego nie wykorzystać, ze względu na ich słabości które pokazują w ostatnich spotkaniach, zwłaszcza w meczu z Atalantą.

Milan jest zmotywowany i w pełni zaangażowany w osiągnięcie jak najlepszego rezultatu w Pucharze Włoch.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
28 stycznia, 20:4511.72 (Wynik – 2:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.