Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Akademia Puskas – Inter Turku, rozgrywany w ramach Ligi Konferencji UEFA, w czwartek 15 lipca 2021 roku, o godzinie 20:00.

Puskas przystępuje do rewanżowego meczu po remisie 1:1 na wyjeździe z Inter Turku z Finlandii, mając zdecydowanie więcej do zaoferowania, ponieważ w pierwszym meczu grali nieco zachowawczo.

Po bezbramkowej pierwszej części stracili gola w 59. minucie, ale skutecznie odpowiedzieli w 76. minucie za sprawą Plska. Obiektywnie patrząc, gospodarze byli nieco bardziej agresywni w drugiej części, a węgierski zespół może być zadowolony z wyniku tego spotkania.

Sądząc po ostatnim występie u siebie, Inter Turku, podobnie jak ich przeciwnicy, może zadowolony z remisu 1:1, ponieważ był to wyrównany mecz, ale teraz przed nami znacznie trudniejsze zadanie.

Po objęciu prowadzenia w 59. minucie po golu Kallmana i pomimo nieco bardziej agresywnej gry w drugiej części, gospodarze stracili prowadzenie siedemnaście minut później, z pewnością żałując kilku straconych okazji w tym starciu.

Moim zdaniem po węgierskim zespole możemy się spodziewać znacznie więcej, niż podczas ich startu w Lidze Konferencji. Przy odpowiednim podejściu jestem przekonany, że są w stanie wygrać to starcie.

Goście, mimo że są do pewnego stopnia niebezpieczni, na finiszu nie mają większej koncentracji. Teraz powinno być im trudniej, grając na wyjeździe i w znacznie mniej sprzyjających dla nich warunkach pogodowych.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 lipca, 20:001 (HA: -1)1.90
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.