Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Arka Gdynia – ŁKS Łódź, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy, w niedzielę 1 marca 2020 roku, o godzinie 15:00.

Arka
Arka Gdynia wygrała poprzedni mecz rzutem na taśmę z Rakowem, 3:2.

Arka Gdynia przystępuje do tego meczu po bardzo ważnym zwycięstwie nad Rakowem u siebie 3:2. Mecz ten nie układał się po myśli gospodarzy, którzy przegrywali do przerwy 0:2.

Sytuacja diametralnie odwróciła się w drugiej połowie, kiedy to piłkarze Arki strzelili 3 bramki w ostatnich 20 minutach meczu, a na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie gry.

Na pewno zwycięstwo to podbudowało morale w drużynie, która zmaga się również z problemami poza boiskowymi.

W tabeli Gdynianie są na 14 pozycji, czyli miejscu spadkowym.

Jeśli chodzi o ŁKS to w rundzie wiosennej jeszcze nie wygrali, dwa ostatnie bezbramkowe remisy z Pogonią oraz Wisłą Płock (oba u siebie) oraz przegrana z Legią na wyjeździe 3:1 sprawiają, że sytuacja piłkarzy ŁKS jest nie do pozazdroszczenia.

Mecze wyjazdowe oraz fatalna gra w ofensywie to największe bolączki tej drużny. Ostatnie 13 meczów wyjazdowych to bilans 1-1-11. Jedyna wygrana to mecz Pucharu Polski z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec

W tabeli Ekstraklasy ŁKS jest na ostatniej pozycji ze stratą już 10 punktów do bezpiecznej lokaty.

Mecz pomiędzy dwoma drużynami ze strefy spadkowej. Dla Arki jest to teoretycznie najłatwiejszy mecz w sezonie – u siebie z ostatnią drużyną w tabeli. Spodziewam się, że będzie to mecz walki, z małą ilością bramek, który ostatecznie wygrają piłkarze Arki.

DATA, GODZINANASZE TYPYKURS W LVBET
1 marca, 15:00under 2.5
1
1.70 (Wynik – 1:1)
2.18

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.