Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVBET na mecz Arsenal Londyn – Chelsea Londyn, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League w niedzielę 29 grudnia 2019 roku, o godzinie 15:00.

Arsenal
Gracze Arsenalu wygrali tylko 1 na ostatnie 14 meczów.

Arsenal jest w potężnym kryzysie, niespotykanym w przypadku tego klubu na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat.

Drużyna wygrała tylko jeden na ostatnich 14 meczów, to pojedynek wyjazdowy z West Ham, w którym Arsenal zwyciężył 1:3 – był to 9 grudnia.

Od tego czasu Kanonierzy zremisowali ze Standardem Liege 2:2 na zakończenie zmagań w Lidze Europy, następnie w Premier League najpier sromotnie przegrali z Manchesterem City u siebie 0:3, a następnie dwa razy zremisowali na wyjazdach, najpierw z Evertonem 0:0, a następnie 1:1 z Bournemouth.

Ostatnimi czasy Arsenal ma również ogromne problemy ze zdobywaniem goli, jedna bramka w 3 meczach to zdecydowanie za mało, aby myśleć o wyjściu z kryzysu.

Aktualnie Arsenal jest już na 11 miejscu w tabeli Premier League z 24 punktami. Jak na tak fatalną serię mają tylko 8 punktów straty do miejsca 4.

To wspomniane 4 miejsce zajmuje właśnie ich dzisiejszy przeciwnik czyli Chelsea.

Gracze Franka Lamparda przystępują do tego meczu po bardzo niespodziewanej porażce u siebie z Southampton 0:2 w drugi dzień świąt.

Mimo, że mieli przewagę w posiadaniu piłki nie umieli przełożyć tego na groźne akcje bramkowe.

Drużyna w 6 ostatnich kolejkach ma bilans 2 zwycięstwa i 4 porażki więc również jest daleka od idealnej formy.

Spotykają się dwa zespoły pogrążone w kryzysie i szukające punktów. Problemy z ofensywą i głupio tracone bramki to aktualne podsumowanie gry obu zespołów.

Derby rządzą się swoimi prawami i myślę, że będzie to mecz walki w niewielką ilością strzelonych goli, z czym mają ogromne problemu bloku ofensywne obu zespołów.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 grudnia, 15:00under3.51.55 (Wynik – 1:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.