Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Arsenal Londyn – Olympiakos, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 18 marca 2021 roku, o godzinie 18:55.

Arsenal wygrał pierwszy mecz z Olympiakosem 1:3 na wyjeździe i jest o krok od awansu do ćwierćfinału.

Londyńczycy przystępują do rewanżowego spotkania po weekendowej wygranej w Premier League z Tottenhamem u siebie 2:1. W ostatnim czasie Arsenal złapał bardzo dobrą formę o czym świadczą 4 zwycięstwa oraz 1 remis w poprzednich 5 spotkaniach.

W tabeli ligowej Arsenal zajmuje słabe 10 miejsce, z dorobkiem 41 punktów i małymi szansami na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Ich jedyną nadzieją jest wygrana w Lidze Europy.

Olympiakos w lidze krajowej radzi sobie bardzo dobrze. Jest liderem z ogromną przewagą nad drugim w tabeli Arisem Saloniki, więc może skupić się, na rewanżowym spotkaniu z Arsenalem.

W poprzednim meczu gracze z Pireusu wygrali z Larissą na wyjeździe 1:3 i było to 3 kolei zwycięstwo w rozgrywkach krajowych.

Olympiakos nie ma nic do stracenia więc z pewnością od pierwszej minuty przystąpi do ofensywy, by odrobić straty z pierwszego meczu. Za przeciwnika ma jednak drużynę, która radzi sobie ostatnio bardzo dobrze, więc nie będzie to łatwe zadanie. Nie ma podstaw, aby któraś z drużyn grała defensywnie, więc spodziewam się sporej ilości goli w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
18 marca, 18:55over2.51.65 (Wynik – 0:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.