LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Arsienał Tuła – Kazań, rozgrywany w ramach pierwszej ligi rosyjskiej, w sobotę 14 marca 2020 roku o godzinie 17:00.

Liga rosyjska to jeszcze jedna z nielicznych lig w Europie, która kontynuuje swoje rozgrywki w obliczu pandemii koronawirusa.

Arsienał Tuła przystępuje do tego meczu po porażce na wyjeździe z Orenburgiem 2:0. Zespół gości przeważał przez cały mecz miał ogromną przewagę w posiadaniu piłki, ale nic z tego konkretnego nie wynikało. Niewielka ilość groźnych sytuacji przełożyła się na zerowy stan konta po stronie goli strzelonych, a gospodarze bezbłędnie wykorzystali swoje nieliczne okazje.

W pierwszym meczu po wznowieniu rozgrywek Tuła wygrała z Sochi na wyjeździe 1:2. W tabeli ligowej zespół Arsienału zajmuje 7 miejsce ze stratą 7 punktów do miejsc premiowanych grą w Europejskich Pucharach.

Jeśli chodzi o drużynę z Kazania to broni się ona przed spadkiem, zajmuje obecnie przed ostatnie miejsce w tabeli ze stratą 2 punktów do bezpiecznej pozycji.

W poprzednich dwóch meczach Kazań zaliczył porażkę z Samarą u siebie 0:1 oraz remis z Tambowem na wyjeździe.

Arsienał jest drużyną zdecydowanie lepszą w tym momencie, prezentuje wyższą formę i zagra na własnym stadionie, gdzie gra bardzo dobrze. Myślę, że jeśli któraś z drużyn wygra mecz to będą to gospodarze.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
14 marca, 17:001 (remis=zwrot)1.65 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.