Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz AS Monaco – PSG, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 1, w środę 15 stycznia 2020 roku o godzinie 21:00.

Monaco
Drużyna Monaco po słabym początku sezonu zbliża się już do czołówki tabeli.

W ostatnią niedzielę Monaco bardzo dobrze walczyło na wyjeździe z PSG, zdobywając punkt w zremisowanym meczu 3:3.

W bardzo otwartej pierwszej połowie spotkania stracili bramkę już w trzeciej minucie, a następnie w ciągu następnych dziesięciu minut zdołali wyjść na prowadzenie dzięki bramkom Martinsa i Bena Yeddera, lecz na przerwę schodzili przegrywając 3:2.

To Paryżanie wyglądali na bardziej kontrolujących piłkę i sytuację w drugiej połowie, ale Slimani wyrównał wynik w 70. minucie.

Zdobyty jeden punkt z pewnością stanowi dla nich bardzo pozytywny wynik. Drużna zajmuje teraz ósmą pozycję w tabeli i może wspiąć się jeszcze wyżej w przypadku zdobycia punktu (punktów) w tym meczu.

Pomocnik Martins (18/4) nie jest pewny występu w tym meczu.

Na pewno wynik poprzedniego meczu nie jest zadowalający dla PSG, ale biorąc pod uwagę jakość obu drużyn, sami są tego winni.

Pozwolili gościom zdobyć punkt w dość łatwy sposób, mając przewagę w drugiej połowie meczu, ale nie próbując podwyższyć prowadzenia w konkretny sposób co później się zemściło.

W każdym razie mają 5 punktów przewagi nad drugą Marsylią i nadal są jedynymi faworytami w wyścigu o tytuł.

Nie ma jednak wątpliwości, że zespół będzie chciał się zrehabilitować za drugie niepowodzenie w tym sezonie przed własnymi fanami.

Środkowy obrońca Diallo (15/0) jest kontuzjowany, podobnie jak lewy obrońca Bernat (15/0), prawy obrońca Meunier (12/0), pomocnik Herrera (6/0), defensywny Marquinhos (16/1) i napastnik Choupo-Moting (9/3).

PSG strzelił co najmniej 3 bramki w ostatnich 6 meczach z Monako.

Widzieliśmy te dwa zespoły w akcji kilka dni temu i trudno oczekiwać, że w tym meczu zagrają oni inaczej. Jeśli już, to Monako powinno być bardziej pewne siebie i może nawet jeszcze bardziej atakować.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 stycznia, 21:00over3.51.66 (Wynik – 1:4)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.