Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Athletic Bilbao – Real Sociedad, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w czwartek 31 grudnia 2020 roku, o godzinie 14:00.

Bilbao przystępuje do tego starcia po remisie 1:1 w ostatnim meczu z Villarreal, grając jako gość.

Gracze Athletic zdecydowali się na bardziej defensywne podejście i czekali na swoją szansę poprzez kontrataki. Taktyka się sprawdziła, ponieważ objęli prowadzenie w 19. minucie po golu Williamsa i utrzymywali je aż do 74 minuty, kiedy niestety stracili prowadzenie po golu Pino. Atakujący w końcówce gospodarz mieli kontrolę nad tym starciem, więc Bilbao może być usatysfakcjonowany punktem.

Zajmują 11. miejsce w tabeli, nie konkurując w tej chwili o miejsca w Europie, ale mimo to należy zachować ostrożność, ponieważ dzielą ich tylko trzy punkty, do strefy spadkowej.

Sociedad poniósł spodziewaną porażkę w ostatnim meczu z liderem LaLiga Atletico Madryt u siebie 0:2.

Sociedad ma serię sześciu meczów bez zwycięstwa, ale mimo wszystko zajmuje trzecie miejsce w tabeli, rozpaczliwie potrzebując teraz pozytywnego wyniku.

Obie drużyny pokazały przyzwoity potencjał ofensywny w tym sezonie, więc możemy spodziewać się, że będą grać w tym meczu podobnie. Chociaż goście są uważani za lekkich faworytów, ich obecna forma stawia pod znakiem zapytania zwycięstwo. Moim zdaniem najbezpieczniejszym zakładem w tym starciu byłoby to, że obie drużyny strzelą gola.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
31 grudnia, 14:00BTTS (co to jest?)1.96 (Wynik – 0:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.