Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Atletico Madryt – Chelsea, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 22 lutego 2021 roku, o godzinie 21:00.

Atletico przystępuje do tego spotkania po dwóch meczach z rzędu bez zwycięstwa w Primera Division. Co ciekawe drużyna z Madrytu rozegrała dwa mecze z Levante, jeden zaległy w środku tygodnia zremisowany na wyjeździe 1:1 oraz w poprzedni weekend u siebie ekipa Diego Simeone zaliczyła totalną wpadkę, przegrywając 0:2.

Z jednej strony świadczy to o dołku formy Atletico, drużyna wygrała tylko 1 z 4 poprzednich meczów, ale ten kubeł zimnej wody być może przyszedł w idealnym momencie, czyli przed arcyważnymi i trudnymi meczami w Lidze Mistrzów.

W tabeli ligowej Atletico nadal jest liderem z przewagą 3 punktów nad drugim Realem i jednym zaległym meczem w zanadrzu.

Chelsea w weekend zremisowała z Southampton na wyjeździe 1:1, i było to już 8 z rzędu spotkanie Londyńczyków bez porażki. Bilans to 6 zwycięstw oraz 2 remisy.

W 6 z ostatnich 7 meczów Chelsea padło mniej niż 2.5 gola.

W tabeli Chelsea zajmuje 5 pozycję z dorobkiem 43 punktów i stratą 2 oczek do TOP4 oraz aż 16 do lidera.

Spotykają się dziś dwie drużyny których gra opiera się na solidnej defensywie i raczej z takim nastawieniem przystąpią do tego spotkania. Pierwsze mecze w Play-off to przede wszystkim chęć zachowania czystego konta, więc tym bardziej stawiam dziś na under2.5.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 lutego, 21:00under2.51.54 (Wynik – 1:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.