Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Austria Wiedeń – Admira, rozgrywany w ramach pierwszej ligi austriackiej, we wtorek 2 czerwca 2020, o godzinie 20:30.

Austria Wiedeń nie pomimo dużych ambicji nie zdołała awansować do grupy mistrzowskiej, w której występuje 6 najlepszych drużyn po sezonie zasadniczym.

Drużna z Wiednia ostatni oficjalny mecz rozegrała 7 marca i był to remis 0:0 z St. Polten. Wcześniej drużna notowała również remisy ze Stirmem Graz, Salzburgiem oraz Altach.

Wszystkie cztery wymienione wyżej mecze Austria rozegrała po przerwie zimowej, a do awansu do górnej ósemki zabrakło jej 4 punktów.

Jeśli chodzi o Admirę to poz sezonie zasadniczym zajęła 9 miejsce i po zredukowaniu o połowę punktów ma ich aktualnie 9 i przewagę tylko 1 oczka nad strefą spadkową. Każdy więc zdobyty punkt jest teraz bardzo ważny.

Co ciekawe w poprzednich 7 meczach pomiędzy tymi drużynami, w których gospodarzem była Austria, drużyna z Wiednia wygrała tylko 1 raz. Co może świadczyć, że Admira bardzo dobrze czuje się na boisku rywala.

Po tak długiej przerwie i bardzo spłaszczonej tabeli grupy mistrzowskiej, w której każdy punkt będzie na wagę złota, uważam, że drużyny nie będą grać otwartej piłki i możemy się spodziewać nieco słabszego widowiska.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 czerwca, 20:30under3.51.46 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.