LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Basaksehir – FC Kopenhaga, rozgrywany w ramach Ligi Europejskiej UEFA w czwartek 12 marca 2020 roku, o godzinie 18:55.

Kopenhaga
Gracze FC Kopenhaga przegrali swoje 2 poprzednie mecze.

Basaksehir przystępuje do tego meczu po 4 zwycięskich meczach z rzędu. Wygrał 3 mecze w lidze tureckiej z Rizespor 1:2, Gaziantep 3:1 i Goztepe 0:3, a także w Lidze Europejskiej ze Sortingiem Lizbona po dogrywce 4:1.

Poprzedni ich mecz to wspomniana wyjazdowa wygrana z Goztepe 0:3, w którym to gracze gości przeważali zdecydowanie w klarownych sytuacjach podbramkowych przez cały mecz, wychodząc na prowadzenie w 40 minucie po golu Ba. Po przerwie kolejce gole dołożyli Crivelli w 57 minucie oraz Kahveci w doliczonym czasie gry.

W tabeli ligowej Basaksehir jest na pozycji lidera z przewagą 3 punktów nad Trabzonsorem.

Jeśli chodzi o Kopenhagę to przegrała dwa poprzednie mecze, w lidze z Horsens 0:1 oraz w Pucharze Danii z Aalborg 2:0.

Drużyna jest w tej chwili na 2 miejscu w lidze duńskiej z potężną stratą 12 punktów do lidera.

W poprzedniej rundzie Ligi Europy Kopenhaga wyeliminowała Celtic, po bardzo dobrym meczu rewanżowym na wyjeździe, który Duńczycy wygrali 1:3.

Basaksehir jest zdecydowanym faworytem tego meczu, jest w bardzo dobrej formie, na co wskazuje bilans poprzednich meczów tej drużyny. U siebie drużna Turecka wygrała 5 poprzednich meczów i tak też powinny być i dzisiaj.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
12 marca, godz. 18:5511.75 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *