LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi we wtorek 19 stycznia 2021 roku, o godzinie 20:30.

Bayer przystępuje do tego meczu po niespodziewanej, wyjazdowej porażce z Unionem Berlin w poprzedniej kolejce Bundesligi.

Drużyna z Leverkusen była faworytem tego spotkania, lecz niedoceniany Union który w tym sezonie urwał już punkty nie jednej silnej drużynie (m.in. wygrana z Borussią Dortmund), po raz kolejny udowodnił, że w pełni zadomowił się już w Bundeslidze. Co prawda Leverkusen miało miażdżącą przewagę w posiadaniu piłki, lecz nie przekładało się to na sytuacje bramkowe.

Bayer jest w lekkim dołku, i potrzebuje teraz zdobyć punkty, aby utrzymać się w walce o czołowe pozycje. Drużyna ma serię 4 meczów bez zwycięstwa w Bundeslidze (w tym 3 porażki), więc musi się zmobilizować, aby przerwać tę fatalną passę.

W tabeli Bayer jest na 3 pozycji z dorobkiem 29 punktów, ale za nimi jest bardzo ciasno w tabeli więc każda strata punktów może ich kosztować wypadnięcie poza TOP5.

Borussia jest oczko niżej od dzisiejszych rywali, ale z takim samym dorobkiem punktowym.

Dortmundczycy przystępują do tego meczu po remisie u siebie z Mainz 1:1, co trzeba również uznać za sporą niespodziankę o ile nie sensację.

Wcześniej Borussia potrafiła wygrać na trudnym terenie w Lipsku oraz u siebie z Wolfsburgiem, ale aby myśleć o grze o najwyższe cele nie mogą im się zdarzać takie wpadki jak na z Mainz.

Z pewnością, w dzisiejszym meczu żadna z drużyn nie będzie chciała się bronić. Oba zespoły są podrażnione stratą punktów w poprzedniej kolejce, więc spodziewam się otwartego meczu, a co za tym idzie sporej ilości goli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
19 stycznia, 20:30.BTTS (co to jest?)1.53
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *