LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Benfica Lizbona – Bayern Monachium, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, w środę 20 października 2021 roku, o godzinie 21:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Orły spisały się znakomicie w ostatnim spotkaniu Ligi Mistrzów, u siebie z Barceloną, kiedy zaskoczyły większość kibiców i odniosły przekonujące zwycięstwo 3:0.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 3 minucie meczu i kontynuowali bardzo dobrą grę w kolejnych minutach.

Silva podwyższył prowadzenie Benfiki w 69 minucie, a Nunez ukoronował ich znakomity występ, strzelając gola z rzutu karnego dziesięć minut później.

Pomocnik Dias (5/0) nie jest pewny występu, natomiast kontuzjowani pozostają napastnicy Seferovic (1/0) i Lazaro (3/0).

Bayern nie miał żadnych problemów w ostatnim meczu Ligi Mistrzów w Monachium z Dynamem Kijów, miażdżąc przeciwnika wynikiem aż 5:0.

Kierunek tego meczu był jasny od samego początku, ponieważ gospodarze mieli pełną kontrolę i mieli dwubramkowe prowadzenie po dwudziestu siedmiu minutach gry.

Nie inaczej było w drugiej części, ponieważ goście nie mogli całkowicie utrzymać tempa rywali, a po dodaniu kolejnych trzech goli do wyniku monachijski gigant zanotował kolejne zwycięstwo na europejskich boiskach.

Bramkarz Ulreich pozostaje kontuzjowany (oczywiście nie jest to pierwszy wybór trenera), a także lewy obrońca Davies (8/0).

Benfica vs Bayern Monachium H2H
27.11.18 Bayern Monachium vs Benfica 5 : 1
19.09.18 Benfica vs Bayern Monachium 0 : 2
13.04.16 Benfica vs Bayern Monachium 2 : 2
05.04.16 Bayern Monachium vs Benfica 1 : 0

Ze względu na sposób, w jaki gra Bayern, bardzo trudno jest dostrzec choćby jedną drużynę z ich grupy, która może im rzucić wyzwanie.

Są oczywistym faworytem w tym starciu, a dodatkowo należy wziąć pod uwagę dużą liczbę bramek, ponieważ goście nigdy nie przestają atakować pomimo wyniku, a gospodarze, niesieni wcześniejszymi sukcesami, mogą to nieco urozmaicić i również dołożyć jakąś bramkę.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 października, 21:002 & over2.51.90

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *