Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Besiktas – Kasimpasa, rozgrywany w ramach tureckiej Super Ligi, w piątek 4 grudnia 2020 roku, o godzinie 17:30.

Besiktas pozytywnie zaskoczył w ostatnim starciu na wyjeździe z Fenerbahce, zwyciężając na trudnym terenie 3:4.

W meczu pełnym emocji, Besiktas okazał się nieco bardziej zdecydowany z piłką przy nodze. W ostatnich minutach spotkania prowadzili 2:4, mimo że od 50 minuty grali w osłabieniu. Gospodarzom udało się zredukować straty do 3:4 tuż przed końcem meczu z rzutu karnego, ale nie starczyło im czasu na doprowadzenie do remisu.

Besiktas wygląda dobrze w swoich spotkaniach – ma tylko jedną porażkę i cztery zwycięstwa w ostatnich pięciu meczach i zajmuje czwarte miejsce w w tabeli.

Kasimpasa wkracza w to starcie z pozytywnym nastawieniem, gdyż wywiązała się roli faworyta w ostatniej kolejce i pokonała Genclebirligi 2:0 u siebie.

Kasimpasa radzi sobie dobrze w tym sezonie w Super Lidze, ponieważ obecnie zajmuje 5. miejsce w tabeli, mając tylko jeden punkt mniej niż ich przeciwnik w tym starciu, ale także o jeden mecz więcej.

Jeśli przyjrzymy się historii spotkań między tymi dwoma drużynami, wzór jest oczywisty. Gole z obu stron wydają się tutaj nieuniknione, a Kasimpasa jest w dobrej formie, i ma niewiele do stracenia. Besiktas grając u siebie zdecydowanie będzie dążył o zdobycia kompletu punktów.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
4 grudnia, 17:30over2.51.50

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.