LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVBET na mecz Blackburn – Wigan, rozgrywany w ramach angielskiej Championship, w poniedziałek 23 grudnia 2019 roku, o godzinie 20:45.

Blackburn
Blackburn ma serię 6 meczów bez porażki.

Blackburn zaskoczył w poprzedniej kolejce swoim występem w wyjazdowym meczu przeciwko Bristol City w zeszłą niedzielę, odnosząc zwycięstwo 2:0, mimo że był stawiany w roli faworyta.

Trzeba jednak powiedzieć, że okoliczności im sprzyjały. Goście objęli prowadzenie już na starcie, w drugiej minucie za sprawą Johnsona.

Od tego czasu grali bardziej defensywnie, ale nadal bardzo dobrze radzili sobie w kontratakach.

Druga połowa spotkania wyglądała na znacznie spokojniejszą, a w 77 minucie gry udało im się podwyższyć prowadzenie dzięki bramce Armstronga. W drugiej części gry gospodarze nie zrobili prawie żadnego konkretnego ataku.

Po tym zwycięstwie Blackburn ma serię 6 meczów bez porażki w tym, pięć zwycięstw i remis. Drużyna jest teraz tylko trzy punkty za strefą play-off i na pewno będzie starać się jak najszybciej dostać do pierwszej szóstki.

Lewy obrońca Cunningham (8/0) jest kontuzjowany, podobnie jak środkowy obrońca Hart (5/0).

Wigan miał okazję w poprzednim meczu przerwać fatalną passę 9 meczów bez zwycięstwa, jednak mecz z Huddersfield u siebie zakończył się tylko remisem 1:1.

Po raz kolejny gracze Wigan nie stworzyli wystarczającej ilości klarownych sytuacji w ataku, aby zapewnić sobie wygraną. Ich obrona również jest w nie najlepszej dyspozycji, stracili bowiem co najmniej jedną bramkę w ostatnich 10 meczach.

Drużyna Wigan ma dwa kolejne zremisowane mecze, ale 10 meczów bez zwycięstwa sprawia, że zespół zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli. Jedynym pozytywem jest fakt, że mają tylko 2 punkty straty do bezpiecznej pozycji.

Goście zagrają bez bramkarza Marshalla (19/0), środkowego obrońcy Lisa (6/0) i defensywnego pomocnika Williamsa (14/0).

Wigan stracił co najmniej 2 bramki w ostatnich 4 meczach wyjazdowych w Championship.

Blackburn jest teraz w świetnej formie, a ten mecz stanowi doskonałą okazję, by w końcu dostać się do strefy playoff.

Patrząc na cały sezon do tej pory, ale także na kilka ostatnich tygodni, nie ma wątpliwości, że dziś wieczorem gracze Blackburn powinni być w stanie zdobyć trzy punkty. Wigan, nie ma żadnych argumentów, aby zdobyć choć jeden punkt w meczu wyjazdowym, a tak dobrze grającą ostatnio drużyną gospodarzy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 grudnia, 20:4511.78 (Wynik – 0:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *