Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Boavista – Ferreira, rozgrywany w ramach portugalskiej Primeira Liga w piątek 16 kwietnia 2021 roku, o godzinie 19:45.

Boavista w poprzednim meczu zremisowała 3:3 u siebie z Rio Ave. Szalony mecz w którym nie brakowało bramek, niewykorzystanych karnych oraz czerwonych kartek. Ostatecznie Boavista która prowadziła dwukrotnie, 2:1, a następnie 3:2 dała sobie wydrzeć zwycięstwo w doliczonym czasie gry.

Był to drugi mecz z rzędu Boavisty bez porażki, a to zdarza się w tym sezonie nie często.

W tabeli piłkarze z Porto zajmują miejsce 15, a więc tuż nad strefą spadkową z dorobkiem 25 punktów po 26 kolejkach. Ich przewaga nad strefą barażową to tylko 1 punkt, a nad strefą spadkową 3 punkty.

Ferreira to w tym sezonie objawienie ligowe. Drużyna prezentuje się bardzo dobrze choć ostatnie dwa mecze były fatalne w ich wykonaniu. Najpierw porażka 2:0 na wyjeździe z Famalicao, a następnie klęska 0:5 u siebie z Benfiką.

W tabeli Ferreira plasuje się na 5 pozycji dającej prawo gry w Europejskich Pucharach. Pozycja jest bezpieczna gdyż ich strata do 4 miejsca to 10 punktów a przewaga nad 6 w tabeli Guimaraes to 9 punktów.

Boavista mimo dwóch ostatnich niezłych meczów nie przekonuje mnie swoją grą, Ferreira po ostatnim zimnym prysznicu powinna się zrehabilitować i zacząć punktować. Uważam że goście nie przegrają tego meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 kwietnia, 19:45X21.55 (Wynik – 2:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.