LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Borussia Dortmund – Bayern Monachium, rozgrywany w ramach pierwszej Bundesligi niemieckiej, we wtorek 26 maja 2020 roku, o godzinie 18:30.

Borussia
Borussia Dortmund wygrała 6 ostatnich meczów na własnym stadionie.

Borussia bardzo dobrze kontynuuje rozgrywki po ponad dwumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią. W rozegranych w maju dwóch kolejkach Dortmundczycy najpierw pokonali u siebie Schalke w derbowym meczu 4:0, a następnie w minioną sobotę Wolfsburg 0:2 na wyjeździe.

Oczywiście mecz z Bayernem będzie to inny gatunkowo mecz, z o wiele bardziej wymagającym rywalem, lecz Borussia myśląc jeszcze o mistrzostwie nie może go przegrać.

W tabeli klub Łukasza Piszczka jest na 2 pozycji z dorobkiem 57 punktów i stratą 4 oczek do Bayernu.

Monachijczycy również zanotowali bardzo dobry restart ligi, wygrywając z Unionem Berlin na wyjeździe 0:2 oraz z Eintrachtem Frankfurt w sobotnie popołudnie 5:2 u siebie.

Jak już wspomniałem, Bayern jest liderem i może sobie pozwolić na nieco luźniejsze podejście do tego meczu, choć wygrana na 7 kolejek przed końcem rozgrywek może ich przybliżyć do mistrzostwa.

Borussia w meczach u siebie jest niesamowicie groźna i myślę, że nie da sobie wyrwać choćby jednego punktu, który gwarantuje im jeszcze nadzieję na tytuł mistrzowski.

Borussia wygrała 6 ostatnich meczów u siebie oraz dwa ostatnie mecze u siebie z Bayernem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
26 maja, 18:301X1.90

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.