Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Borussia Dortmund – Club Brugge, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 24 listopada 2020 roku, o godzinie 21:00.

Dortmund spełnił oczekiwania w swoim poprzednim starciu Ligi Mistrzów z Club Brugge, przekonującym zwycięstwem 0:3 na wyjeździe.

Zaczęli zdecydowanie, uwalniając swój pełny potencjał ofensywny i już po pierwszych trzydziestu dwóch minutach gry prowadzili 0:3, po golach Hazarda (14.) i Haalanda (18. i 32.). Zadowoleni z wyniku, zdecydowali się na bardziej defensywne podejście w drugiej części, z powodzeniem utrzymując wynik do końca spotkania.

Rywalizują w grupie z Club Brugge, Lazio i Zenitem. Dortmund obecnie zajmuje czołowe miejsce, mając tylko jedną porażkę z Lazio w pierwszej kolejce i dwa kolejne zwycięstwa.

Belgijski zespół nie mógł wiele zdziałać w starciu z Dortmundem na początku listopada, ponosząc porażkę 3:0 u siebie.

Club Brugge zajmuje 3. miejsce w grupie, mając tylko jedno zwycięstwo w pierwszej kolejce z Zenitem oraz remis i przegraną w drugiej i trzeciej.

Lewy obrońca Ricca (5/0) i środkowy obrońca Mitrovic (dotychczas brak występu) są kontuzjowani, a lewy obrońca Sobol (11/0) uzyskał wynik pozytywny na obecność COVID-19.

Dortmund zachował czyste konto w ostatnich 3 meczach przeciwko Club Brugge.

Dortmund pokazał nam, że mają umiejętności pozwalające łatwo pokonać Club Brugge i po poprawiającym morale zwycięstwie nad Hertha w zeszły piątek, sądzę, że napędzeni tymi wynikami z łatwością wygrają kolejne starcie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
24 listopada, 21:001 (HA: -1,5)1.70
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.