Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Borussia Dortmund – Lazio Rzym, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA we wtorek 2 grudnia 2020 roku, o godzinie 21:00.

Po porażce w pierwszej kolejce z Lazio na wyjeździe, Dortmund złapał dobry rytm i zanotował trzy kolejne zwycięstwa.

Obecnie zajmują czołowe miejsce w grupie, w której rywalizują ze wspomnianym Lazio, Club Brugge i Zenitem. W swoim ostatnim starciu u siebie pokonali zespół z Belgii, uzyskując bardzo łatwe zwycięstwo 3:0. Sam mecz można scharakteryzować jako jednostronny, gdyż gospodarze od samego początku mieli pełną kontrolę.

Lazio nie dopuściło do niespodzianki w ostatnim starciu Ligi Mistrzów z Zenitem, gdy zanotowali zwycięstwo 3:1, grając we Włoszech.

Objęli prowadzenie po bramkach w 3. i 22. minucie, ale goście byli w stanie zdobyć kontaktowego gola na 2:1 zaledwie trzy minuty później. W drugiej ołowie Zenit próbował bardziej otwartej gry. Zamiast tego skuteczni okazali się gospodarze, ustalając wynik w 55. minucie.

Lazio w wyżej wymienionej grupie zajmuje 2. miejsce, ze startą 1 punktu do Dortmundu i chyba ważniejsze, mając cztery więcej niż Club Brugge.

Mimo że Dortmund przegrał z Lazio w pierwszej kolejce 3:1, to sam wynik nie był odbiciem tego meczu, ponieważ niemiecka drużyna nie była wcale słabsza. Teraz mają szansę na rewanż w domu, a po tym, jak wyglądają na boisku, nie jestem pewien, czy Lazio może osiągnąć pozytywny wynik, wręcz przeciwnie, jestem prawie pewien, że Dortmund wygra ten mecz zdecydowanie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 grudnia, 21:0011.61

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.