Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Borussia M’Gladbach – Wolfsburg, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, we wtorek 16 czerwca 2020 roku, o godzinie 18:30.

Borussia w ostatnich dwóch meczach nie pokazała zbyt wiele dobrej gry i przegrała, najpierw niespodziewanie z Freiburgiem na wyjeździe 1:0, a następnie z Bayernem również na wyjeździe 2:1.

W tym drugim meczu można było zauważyć, momenty w których piłkarze Borussii grali nieźle i długo remisowali z faworyzowanymi Bawarczykami. Ostatecznie po golu Goretzki w 86 minucie nie zdołali wywalczyć nawet punktu.

W tabeli M’Gladbach jest na 5 pozycji z 56 punktami i stratą 1 punktu do miejsca dającego prawo gry w Lidze Mistrzów, więc zwycięstwo w tym meczu jest dla nich bardzo ważne.

Wolfsburg gra ostatnio w kratkę dobre występy przeplata fatalnymi. Od dłuższego czasu nie może wygrać dwóch meczów pod rząd.

W tabeli Wolfsburg jest na pozycji 6, nie mając już większych szans na dogonienie czołówki do której traci już ponad 10 punktów.

Borussia myśląc realnie o Lidze Mistrzów musi ten mecz wygrać, a w meczu u siebie będzie chciała się zrehabilitować za poprzednie porażki.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 czerwca, 18:3012.18 (Wynik – 3:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.