Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Brentford – Swansea, rozgrywany w ramach angielskiej Chmapionship, w sobotę 29 maja 2021 roku, o godzinie 16:00.

Betclic
Odbierz bonus 550zł w Betclic już teraz!

Finałowe starcie baraży o awans do Premier League. Jeden mecz, bez rewanżu, rozgrywany na Wembley.

Dla Brentford jest to powtórka z rozrywki, ponieważ w zeszłym roku również rywalizowali w finale, ale musieli uznać wyższość Fulham… które teraz nota bene spada z powrotem do Championship.

Brentford zakończyło sezon zasadniczy na 3 pozycji, a do TOP2 zabrakło im czterech punktów. Końcówka sezonu była dla graczy tego klubu bardzo udana ponieważ zaliczyli 12 meczów z rzędu bez porażki, w tym 4 zwycięstwa w ostatnich 4 kolejkach, ale i to nie wystarczyło by zająć upragnione miejsce w pierwszej dwójce.

W meczu półfinałowym Brentford pokonało w dwumeczu Bournemouth 3:2, przegrywając najpierw na wyjeździe 1:0, a następnie pokonując przeciwników na własnym stadionie 3:1.

Swansea z kolei zajęło 4 pozycję na koniec sezonu zasadniczego mając aż 7 punktów straty do dzisiejszych przeciwników.

Końcówka sezonu nie była tak udana dla Swansea, ponieważ drużyna wygrała zaledwie 1 z 5 ostatnich spotkań sezonu.

W półfinałowym starciu piłkarze Swansea stanęli na wysokości zadania, pokonując w dwumeczu Barnsley. Najpierw wygrywając na wyjeździe 0:1, a następnie remisując u siebie 1:1.

Brentford jest faworytem tego meczu, i moim zdaniem po zdobytym doświadczeniu z poprzedniego sezonu, drużyna Brentford powinna wygrać ten mecz i zameldować się w Premier League. W przeciągu całego sezonu prezentowali się zdecydowanie lepiej niż Swansea, nie mieli praktycznie żadnych większych kryzysów formy w tym sezonie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 maja, 16:0011.86

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.