Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Burton – Milton Keynes, rozgrywany w ramach angielskiego EFL Trophy, we wtorek 31 sierpnia 2021 roku, o godzinie 20:00.

Burton przystępuje do tego meczu w EFL Trophy po remisie 1:1 w ich ostatnim meczu Ligue One u siebie z Cheltenham, kiedy moim zdaniem mogli zaprezentować się lepiej.

Przegrywali 0:1 od 28. minuty, ale do drugiej części podeszli w wyraźnie bardziej agresywnym stylu, niestety zdołali tylko wyrównać za sprawą Akinsa dopiero w 67. minucie. Zabrakło im nieco więcej kreatywności by osiągnąć lepszy wynik.

U gospodarze zabraknie środkowego obrońcy Mancienne’a (4/0), który ostatnio doznał kontuzji. Napastnik Hemmings i pomocnik Gilligan wracają do zdrowia, ale nie są w pełni sprawni.

MK Dons spełniło oczekiwania w swoim ostatnim spotkaniu u siebie z Accrington, gdy bez problemu ograli ich 2:0.

Gospodarze objęli prowadzenie w ostatnich minutach pierwszej części za sprawą Eisa, a bardziej kreatywnym występem w drugiej części przypieczętowali swoje zwycięstwo kolejnym trafieniem tym razem O’Rileya w 85. minucie.

Oczekuje zmian w ich składzie na ten mecz. Napastnik Eisa (5/3) tym razem powinien odpoczywać. Pomocnik Kasumu (1/0) i obrońca Watters (do tej pory bez występu) nadal są kontuzjowani i odpadają z gry.

Burton vs MK Dons H2H
20.03.21 Burton vs MK Dons 1 : 2
12.12.20 MK Dons vs Burton 1 : 1
14.01.20 Burton vs MK Dons 1 : 0

Obie drużyny mają widoczne problemy w grze od początku nowego sezonu, ale obiektywnie patrząc, ich siła w ataku jest więcej niż przyzwoita, nawet w przypadku rotacji w składzie i zdecydowanie oczekuję wyrównanego starcia, w którym żadnej z drużyn nie będzie łatwo zachować czystego konta.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
31 sierpnia, 20:00over2.51.84
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.