LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ na mecz Cadiz – Real Sociedad, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w niedzielę 22 listopada 2020 roku, o godzinie 16:15.

Cadiz jest beniaminkiem najwyższej klasy rozgrywkowej w hiszpanii, jednak mimo to bardzo dobrze zaaklimatyzował się wśród najlepszych.

Od początku rozgrywek drużyna Cadiz zaliczyła 4 zwycięstwa, 2 remisy oraz 3 porażki. Co moża uznać za całkiem niezły wynik. W poprzednim meczu co prawda Cadiz przegrał na wyjeździe 4:0 z Atletico Madryt, jest to drużyna zdecydowanie poza ich zasięgiem.

W tabeli Cadiz zajmuje po 9 meczach, 6 pozycję z dorobkiem 14 punktów.

Real Sociedad przystępuje do tego meczu jako lider Primera Division. Po 9 meczach Baskowie mają na koncie 20 punktów i przewagę 2 oczek nad drugim w tabeli Villarreal.

W poprzednich kolejkach Sociedad wygrał z Granadą 2:0 u siebie, 1:4 na wyjeździe z Celtą Vigo, a także w Lidze Europy z Alkmaar u siebie.

Sociedad jest w tej chwili w kapitalnej formie i z pewnością bedą chcieli za wszelką cenę jak najdłużej utrzymać fotel lidera. Cadiz to drużyna, która będzie walczyć raczej o utrzymanie, a szanse na równą walkę z takimi drużynami jak Sociedad są niewielkie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
22 listopada, 16:1521.83
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.