Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Celta Vigo – Elche, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w piątek 12 stycznia 2021 roku, o godzinie 21:00.

Celta Vigo przystępuje do tego meczu po trzech z rzędu remisach w rozgrywkach ligowych. Poprzedni ich mecz to trzeba przyznać pozytywne zaskoczenie w postaci remisu z Atletico Madryt na wyjeździe 2:2.

I na tym pozytywy jeśli chodzi o Celtę się kończą, drużyna nie wygrała w 7 ostatnich meczach po, 4 kolejnych porażkach przyszły 3 wspomniane ostatnie remisy.

W tabeli Celta plasuje się na 10 pozycji z 26 punktami na koncie po 22 meczach. Ich strata do pozycji kwalifikujących do europejskich pucharów to 9 punktów.

Elche to kolejna po Celcie drużyna która od dłuższego czasu nie zaznała smaku zwycięstwa. Bilans drużyny w 6 poprzednich meczach to 2 remisy oraz 4 porażki.

Poprzedni mecz to remis u siebie z Villarreal 2:2. Elche przegrywało już 0:2 po pierwszych 45 minutach, lecz gole Carillo w 49 oraz Boye w 64 minucie gry zapewniły gospodarzom 1 punkt.

W tabeli Elche zajmuje miejsce w strefie spadkowej, a dokładnie 19 – ich strata do bezpiecznej pozycji to 2 punkty. Trzeba zaznaczyć że drużyna Elche ma dwa zaległe mecze do rozegrania.

W poprzednich 6 meczach pomiędzy Celtą i Elche padło mniej niż 2.5 gola.

Celta grając u siebie jest faworytem tego meczu, jednak nie jestem pewno co do ich wygranej. Obie drużyny są w słabej formie, co nie zwiastuje zbyt ciekawego widowiska obfitującego w dużą ilość sytuacji podbramkowych, a co za tym idzie również goli, więc postawię w tym meczu na under2.5.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
12 lutego, 21:00under2.51.72 (Wynik – 3:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.