Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Dania – Finlandia, rozgrywany w ramach UEFA EURO 2020, w sobotę 12 czerwca 2021 roku, o godzinie 18:00.

Euro 2020 LVBET
Sprawdź ofertę w LVBET na EURO 2020! Czeka Cię wiele bonusów i promocji.

Dla mnie Dania to czarny koń zawodów. Podczas EURO 2020 powtórka z 1992 roku nie jest niemożliwa, jak patrzy się na ich coraz lepszy skład i ostatnie wyniki. Wygrali 9 z ostatnich 11 meczów z zaledwie kilkoma potknięciami, z Niemcami (1-1) i Belgią (4-2). Ale nie zapomnijmy, że to dwie najlepsze drużyny na świecie. W ciągu ostatnich 12 miesięcy widzieliśmy również, jak pokonali Anglię na Wembley – wyczyn, którego niewielu drużynom udało się osiągnąć w ciągu ostatnich 5 lat.

Duńczycy mają wielu młodych i utalentowanych graczy, których uzupełniają doświadczeni jak choćby Eriksen.

W poprzednim spotkaniu reprezentacja Dani wygrała w meczu towarzyskim z Bośnią i Hercegowiną 2:0 po golach Braithwaite oraz Corneliusa.

Dla Finlandii to pierwszy występ na Mistrzostwach Europy. Drużyna w eliminacjach zajęła 2 miejsce w grupie z Włochami, Grecją, Bośnią, Areminią oraz Lichtensteinem. Niewiele się od nich oczekuje w tym turnieju, ale nie zdziwiłbyś się, gdyby strzelili 1 lub 2 gole w rozgrywkach, ponieważ mają niezłą ofensywę z Teemu Pukki na czele.

Finlandia przegrała 3 ostatnie mecze towarzyskie i nie sądzę, aby mogła zagrozić Danii w jakikolwiek sposób. Duńczycy choć mają młody zespół, to jest on zgrany i doświadczony.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
12 czerwca, 18:001 (HA: -1)1.75

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.