Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Eintracht Frankfurt – Union Berlin, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w poniedziałek 24 lutego 2020 roku, o godzinie 20:30.

Eintracht
Eintracht Frankfurt w drugiej części sezonu prezentuje się znacznie lepiej.

Eintracht Frankfurt w poprzedniej kolejce całkowicie zawiódł, przegrywając z Dortmundem na wyjeździe 4:0. W pierwszej połowie zespół z Frankfurtu został ograniczony jedynie do gry defensywnej tracąc pierwszego gola w 33 minucie.

Druga połowa była całkowicie jednostronna, a Dortmund stworzył wiele groźnych okazji, strzelając kolejne trzy gole. Z drugiej strony Eintracht nie pokazał niczego konkretnego w ataku.

Piłkarze Eintrachtu zanotowali natomiast świetny występ w czwartkowy wieczór, wygrywając z Salzburgiem w Lidze Europejskiej 4: 1, będąc wielkimi faworytami do awansu do kolejnej rundy.

Defensywny pomocnik Torro (3/0) jest kontuzjowany. Wątpliwy pozostaje udział pomocnika Gacinovicia (14/0) oraz napastnika Dosta (14/5).

Union Berlin miał ogromną szanse na uzyskanie korzystnego wyniku w meczu poprzedniej kolejki z Leverkusen u siebie, ale ostatecznie przegrał 2:3.

Gracze Unionu są teraz sześć punktów powyżej strefy spadkowej i mogą być zadowoleni z przebiegu sezonu, chociaż na wyjazdach mają więcej zdobytych punktów tylko od dzisiejszych rywali – zaledwie osiem w jedenastu meczów.

Goście nie mogą liczyć na defensywnego pomocnika Trimmela (21/0) z powodu zawieszenia za kartki, a ofensywny pomocnik Mees (7/0) doznał kontuzji.

Eintracht został ostatnio pokonany przez Dortmund w Bundeslidze, ale spodziewam się, że zareagują pozytywnie w tym meczu. Goście są solidni w tym sezonie, ale na wyjazdach nie są aż tak groźni.

Pomimo napiętego harmonogramu Eintracht powinien wygrać ten mecz, ponieważ niewątpliwie podniósł poziom gry w drugiej części sezonu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
24 lutego, 20:3011.93 (Wynik – 1:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.