LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Elche – Athletic Bilbao, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w sobotę 22 maja 2021 roku, o godzinie 18:00.

Betclic
Odbierz bonus 550zł w Betclic już teraz!

Elche jest już jedną nogą w Segunda Division, drużyna zajmuje 18 miejsce, czyli w strefie spadkowej, z dorobkiem 33 punktów, tyle samo ma Huesca która jest na bezpiecznej pozycji, ale bilans bezpośrednich meczów stawia w dużo korzystniejszej sytuacji właśnie drużynę Huesca. Co nie zmienia faktu, że tylko zwycięstwo przedłuża szansę na pozostanie w La Liga dla Elche.

W poprzedniej kolejce Elche wygrało swój mecz z Cadiz 1:3 na wyjeździe, choć po pierwszej połowie widniał wynik 1:0 dla Cadiz. Była to pierwsza wygrana Elche po 3 porażkach z rzędu.

Athletic Bilbao natomiast nie gra już w tym sezonie o nic, drużyna nie zdołała zakwalifikować się do europejskich pucharów, zajmując dopiero 9 pozycję z dorobkiem 46 punktów. Bilbao przegrało również w finale Pucharu Króla z Barceloną 0:4.

W poprzednim meczu Bilbao przegrało u siebie z Realem Madryt 0:1. Było to 3 z rzędu spotkanie bez zwycięstwa dla Bilbao.

Elche musi ten mecz wygrać, i zapewne przeciwko Bilbao które myśli już pewnie o przerwie od gry i urlopach, będzie to nieco łatwiejsze zadanie niż normalnie. Stawiam, że mimo wszystko gospodarze wzniosą się na wyżyny, by uratować jeszcze ten sezon.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
22 maja, 18:0011.95 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.