LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Everton – Burnley, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w sobotę 13 marca 2021 roku, o godzinie 18:30.

Everton przystępuje do tego meczu po wyjazdowej porażce ligowej z Chelsea 2:0. Mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, a Eveton nie mógł nic zrobić, aby osiągnąć pozytywny wynik. 1 celny strzał na bramkę, to zdecydowanie zbyt mało, aby myśleć o wywiezieniu punktów ze Stamford Bridge.

Te mecz przerwał bardzo dobrą serię 3 z rzędu zwycięstw Evertonu w Premier League. 0:2 z Liverpoolem na wyjeździe, 1:0 u siebie z Southampton oraz 0:1 na wyjeździe z West Brom.

W tabeli Everton zajmuje dobre 6 miejsce z dorobkiem 46 punktów po 27 meczach, a ich strata to TOP4 to tylko 4 punkty.

Burnley musi coraz bardziej oglądać się w dół tabeli, ponieważ ich przewaga nad strefą spadkową zmalała już tylko do 4 punktów. W tej chwili Burnley zajmuje 15 pozycję z 30 punktami po 28 meczach.

Ich bilans ostatnich meczów nie napawa jednak optymizmem na przyszłość. Drużyna Burnley nie wygrała 5 ostatnich meczów notując 4 remisy oraz 1 porażkę.

W poprzednim meczu Burnley zremisowało u siebie z Arsenalem 1:1.

Spotykają się dziś dwa zespoły które preferują defensywny styl gry. W poprzednich 4 meczach pomiędzy tymi zespołami padło mniej niż 2.5 gola. Dokładając do tego bardzo słabą skuteczność obu drużyn w poprzednich kolejkach Premier League, obstawiam mniej niż 2.5 gola. Dobrym typem może być również zwycięstwo Evertonu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
13 marca, 18:30under2.51.78
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *