LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Farense – Braga, rozgrywany w ramach portugalskiej Primeria Liga, w poniedziałek 5 kwietnia 2021 roku, o godzinie 19:45.

Farense przystępuje do tego meczu w całkiem niezłych nastrojach bowiem drużyna wygrała w poprzedniej kolejce z Boavistą na wyjeździe 0:1. Była to pierwsza wygrana po serii 5 meczów bez zwycięstwa oraz pierwszy zdobyty gol od 4 spotkań.

Bilans 6 ostatnich meczów Farense to 1 zwycięstwo, 3 remisy oraz 2 porażki.

W tabeli Farense znajduje się tuż nad strefą spadkową – na 15 pozycji z dorobkiem 22 punktów po 24 meczach, lecz na dnie tabeli Primeira Liga, jest bardzo ciasno, bo ostatnią 18 drużynę w tabeli dzielą tylko 2 punkty do 13 miejsca.

Braga ostatnich dwóch meczów nie może zaliczyć do udanych, bowiem drużyna najpierw zremisowała na wyjeździe z Famalicao 2:2, a w poprzedniej kolejce przegrała bardzo ważny mecz z Benficą 0:2 u siebie.

Przegrana kosztowała Bragę utratę 3 miejsca w tabeli, które gwarantuje prawo gry w eliminacjach Ligi Mistrzów. Teraz Braga ma na koncie 50 punktów i zajmuje 4 pozycję ze stratą 1 punktu do 3 w tabeli Benfiki oraz 4 oczka do drugiego Porto.

Braga jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu i na pewno ma bardzo dobra okazję do zrehabilitowania się za poprzednie nie najlepsze mecze. Farense wydostało się ze strefy spadkowej i nie sądzę, aby było w stanie zagrać kolejny dobry mecz.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 kwietnia, 19:4521.66 (Wynik – 1:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.