LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Ferencvaros – Dinamo Zagrzeb, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA w środę 16 września 2020 roku, o godzinie 19:00.

Ferencvaros przystępuje do tego meczu dość pewnie, ponieważ rozpoczął nowy sezon OTP Bank Liga w najlepszy możliwy sposób, od trzech kolejnych zwycięstw.

W ostatniej kolejce zanotowali przekonujące zwycięstwo u siebie 5:0 z Paks, Nguen strzelił trzy gole, a Boli dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Mecz był jednostronny, a gospodarze robili na boisku właściwie to co chcieli.

W kwalifikacjach do Ligi Mistrzów w sierpniu pokonali Celtic na wyjeździe 1:2 i Djurgarden 2:0 u siebie.

Ferencvaros to bardzo skuteczny zespół, który dobrze czuje się w ataku. Bardzo niewygodny przeciwnik, który może być niebezpieczny dla praktycznie każdej drużyny o podobnej jakości.

Dinamo Zagrzeb również przystępuje do tego meczu z pozytywnym nastawieniem, ponieważ całkiem pewnie otworzyli nowy sezon 1. NHL, wygrywając cztery razy z rzędu.

W ostatnim meczu udało im się pokonać Hajduk Split 1:2 na wyjeździe. Mieli pewne trudności w tym spotkaniu, ale ogólnie grali bardziej stabilnie i odnieśli zwycięstwo w tym spotkaniu, tracąc bramkę pod koniec meczu.

W ostatnim meczu kwalifikacyjnym Ligi Mistrzów w Rumunii przeciwko CFR Cluj awansowali, ale dopiero po rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry było 2:2.

Ogólnie rzecz biorąc, Dinamo Zagrzeb nie jest zespołem, który woli grę ofensywną i dąży do zdobycia bramki.

Dinamo jest lekkim faworytem tego meczu, jednak nie sądzę, aby był to łatwy pojedynek. Nie mieli go też w Rumunii w poprzedniej rundzie i tutaj też nie powinni.

Ferencvaros prawdopodobnie nie jest lepszą drużyną niż Cluj, jednak mają specyficzną płynność w ruchu piłki. Chorwaci pozostają faworytami, ale nie sądzę, aby skończyli mecz z czystym kontem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 września, 19:00BTTS (co to jest?)1.87 (Wynik – 2:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *