Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Ferencvaros – Molde, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA we wtorek 29 września 2020 roku, o godzinie 21:00.

Ferencvaros może być zadowolony ze sposobu, w jaki zagrali w pierwszym meczu, ponieważ zremisowali 3:3 na wyjeździe z nieco wyżej ocenianym Molde z Norwegii.

Goście z Węgier nie wyróżniali się charakterystycznym podejściem ofensywnym, skutecznie wykorzystali swoje szanse i już po pierwszych pięćdziesięciu dwóch minutach prowadzili 0:2. To wywołało alarm w szeregach gospodarzy, którzy byli w stanie odwrócić wynik na swoją korzyść w ciągu następnych pół godziny, ale Węgrzy mieli ostatnie słowo w tym starciu, ponieważ wyrównali w 87. minucie, pozostawiając Norwegów w bardzo trudnej sytuacji przed rewanżem.

Ferencvaros wywarł na mnie spore wrażenie w tym sezonie, a dzięki przewadze własnego boiska mogą wygrać niemal z każym.

Molde od jakiegoś czasu nie jest w najwyższej formie. Widać do po rozgrywkach ligowych, ale także w Europie. W Eliteserien mają obecnie serię 3 przegranych meczów z rzędu, nie mogąc złapać dobrego rytmu prawdopodobnie z powodu gry w europejskich pucharach.

W zeszłą sobotę negatywnie zaskoczyli wszystkich, ponieważ w domu przegrali z Sandefjord 0:1.

Jak wspomniano wcześniej, Molde nie odnotował pozytywnego wyniku w pierwszym meczu. Przez krótką chwilę wyglądali jak zespół, którym byli na początku sezonu, ale brakuje im konsekwencji i nie jestem pewien, czy uda im się odnieść sukces w rewanżu.

Ferencvaros miał kilka naprawdę świetnych faz ofensywnych w pierwszym meczu i teraz grając na własnym stadionie, widzę ich jako faworytów. W połączeniu z faktem, że Molde będzie musiało podejść do tego bardziej ryzykownie, widzę dużo miejsca, aby gospodarze byli jeszcze bardziej niebezpieczni w ofensywie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 września, 21:00over2.51.57 (Wynik – 0:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.