LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Ferreira – FC Porto, rozgrywany w ramach pierwszej ligi portugalskiej w poniedziałek 29 czerwca 2020 roku, o godzinie 22:15.

Ferreira całkiem nieźle radzi sobie w ostatnich meczach, wygrywając 3 z 4 ostatnich potyczek. Przystępuje do tego meczu po zwycięstwie wyjazdowym nad Tondelą 1:3.

Jednak drużyna Ferreira wygrywała mecze tylko i wyłącznie ze słabymi drużynami z dołu tabeli. Kiedy przyszło im się zmierzyć ze Sportingiem czy Guimaraes drużyna Ferreiry nie radziła sobie już tak dobrze i przegrywała mecze.

W tabeli Ferreira jest na 12 pozycji z przewagą 7 punktów nad strefą spadkową – do końća sezonu pozostało do rozegrania 6 kolejek, więc przewaga wydaje się być bezpieczną.

FC Porto walczy o Mistrzostwo z Benfiką, ale w kilku poprzednich kolejkach jedna jak i druga drużyna często zawodzi i traci punkty. Porto udało się jednak odskoczyć rywalom na 3 punkty – nie tak dawno strata Porto do Benfiki to aż 7 punktów, więc widać, że drużna Porto jest lepiej dysponowana i bardziej skoncentrowana na osiągnięcie celu.

W poprzednim meczu FC Porto wygrało z Boavistą w derbach – 4:0.

Nie wyobrażam sobie, aby drużyna Porto miała przegrać ten mecz i z tak odstającą poziomem Ferreirą stracić cenne punkty. Wydaje mi się, że Porto już nie odpuści i będzie chciało za wszelką cenę utrzymać przewagę nad Benfiką.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 czerwca, 22:1521.44

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.