Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Fiorentina – Inter Mediolan, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, we wtorek 21 września 2021 roku, o godzinie 20:45.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Fiorentina przystępuje do tego starcia z dużymi nadziejami, ponieważ odnieśli trzy kolejne zwycięstwa w Serie A, po raz ostatni przeciwko Genui na wyjeździe 1:2.

W meczu z Genua od początku wyglądali lepiej, ale zajęło im trochę czasu, zanim udało im się przełamać opór przeciwnika.

Goście zdobyli swoją pierwszą bramkę w 60. minucie i podwoili przewagę w 89., kiedy Bonaventura zdobył drugiego gola, a gospodarze zdobyli honorową bramkę z rzutu karnego w doliczonym czasie gry i zmniejszyli straty do 1:2.

Inter zrehabilitował się po porażce w meczu otwarcia Ligi Mistrzów z Realem Madryt i zanotował całkiem przekonujące zwycięstwo 6:1 u siebie nad Bolonią w ostatnią sobotę.

Wykonali swoją pracę po sześćdziesięciu ośmiu minutach gry, kiedy mieli prowadzenie 6:0 i pozwolili gospodarzom na gola na pocieszenie w 86. minucie.

Drużyna Interu jest teraz na drugiej pozycji z dwoma punktami mniej niż liderzy z Napoli.

Pomocnicy Sensi (3/0) i Eriksen pozostają kontuzjowani i nie będą mogli zagrać.

Fiorentina vs Inter Mediolan H2H
05.02.21 Fiorentina vs Inter 0 : 2
13.01.21 Fiorentina vs Inter 1 : 1
26.09.20 Inter vs Fiorentina 4 : 3

Inter jest jak dotąd jedną z najlepszych drużyn w tym sezonie, pokazując w każdym meczu Serie A, jak niewiele im trzeba by zagrozili bramce rywala.

Jednak Fiorentina wygląda naprawdę dobrze, ponieważ obecnie mają serię trzech zwycięskich meczów i choć ich szanse na pozytywny wynik są niewielkie, jestem przekonany, że będą w stanie urozmaicić ten mecz przynajmniej jednym golem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
21 września, 20:45over2.51.74

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.