Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Fleetwood – Hull City, rozgrywany w ramach angielskiej League One, w piątek 9 października 2020 roku, o godzinie 20:45.

Fleetwood nieznacznie podnieśli swoje morale po ostatnim meczu EFL Trophy, kiedy zanotowali planowe zwycięstwo 3:0 u siebie drużyną Aston Villa U21, nie mniej jednak liczy się zwycięstwo.

Zawodnicy Fleetwood nie są w najlepszej formie, w League One. Sezon rozpoczęli dobrze, od zwycięstwa z Burton, ale niestety od tego momentu w trzech meczach przegrali. W ostatnim spotkaniu ponieśli porażkę 2:1 z Rochdale, na wyjeździe.

Fleetwood zajmuje obecnie 22. pozycję w tabeli, mając tylko trzy punkty na cztery mecze.

Hull naprawdę złapał dobry rytm od początku nowego sezonu. Jak dotąd osiągają doskonałe wyniki. W ostatniej kolejce zanotowali zwycięstwo 1:0 z Plymouth, grając u siebie.

Byli lepszą drużyną w pierwszej części spotkania i całkiem zasłużenie jako pierwsi objęli prowadzenie w 10. minucie. Druga część przebiegła w zasadzie bez ofensywnego polotu obu drużyn, więc wynik nie zmienił się już do końca.

Hull, z czterema zwycięstwami z rzędu, zajmuje 2 miejsce w tabeli, mając taką samą liczbę punktów, jak zajmujący pierwsze miejsce Lincoln, ale ze względu na różnicę bramek znajduje się na niższej pozycji.

Hull wygląda o wiele lepiej od początku sezonu i wygląda na drużynę, która jest bliżej zwycięstwa w tym starciu. Chociaż gospodarze obecnie nie grają zbyt dobrze, to są dość skuteczni, bo strzelili gola w każdym meczu w tym sezonie w League One, więc ze względów bezpieczeństwa zostawiam tutaj możliwość remisu, ale jak wspomniałem, goście mają wszystko, czego potrzeba, aby zdobyć w tym meczu 3 punkty.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
9 października, 2 (remis=zwrot)1.72 (Wynik – 4:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.