LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Gent – Anderlecht, rozgrywany w ramach pierwszej ligi belgijskiej, w piątek 7 lutego 2020 roku, o godzinie 20:30.

Jupiler League
Gracze Gent zajmują obecnie 2 miejsce w tabeli Jupiler League, Anderlecht jest na 9 pozycji.

Gent wyglądał naprawdę dobrze w ich zwycięskim 3:0 meczu na wyjeździe z KV Mechelen w ostatnią sobotę. W pierwszej minucie meczu objęli prowadzenie za sprawą Bezusa, mając od tego momentu komfortową sytuację.

Było im o wiele łatwiej grać, zdobywając kolejne dwa gole w drugiej połowie meczu strzelone przez Davida w 50 minucie oraz Niangbo w piątej minucie dodatkowego czasu.

To właśnie Gent stworzył więcej sytuacji w pierwszej połowie, ale po zdobyciu drugiej bramki, obniżyli tempo i pozwolili swoim przeciwnikom na swobodniejszą grę w ofensywie.

Dla Gent było to czwarte z rzędu zwycięstwo. W ostatnich tygodniach wyglądają znacznie stabilniej i łatwiej zdobywają bramki. Nadal pozostają o dziewięć punktów za liderami z Club Brugge i mają tylko trzy punkty więcej niż trzecia Antwerpia.


W drużynie gospodarzy zabraknie defensywnego pomocnika Kumsa (18/1), środkowego pomocnika Dejaegere (9/0) i napastnika Yaremchuka (18/10).

Anderlecht przystępuje do tego meczu po domowym zwycięstwie nad Mouscron, dzięki jedynej bramce strzelonej w 70. minucie przez Colassina. W sumie mecz należał do nich i to na pewno oni zasłużyli na zwycięstwo.

Byli lepsi od pierwszej minuty, stwarzając wiele groźnych sytuacji.

Teraz jest to dla nich drugie z rzędu zwycięstwo, wcześniej wygrywając również w Cercle Brugge po bramce strzelonej w czwartej minucie dodatkowego czasu. W tej chwili są już tylko cztery punkty za strefą playoff i wciąż mają szanse na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.

Anderlecht nadal zmaga się z kontuzjami, w drużynie brakuje środkowego obrońcy Sandlera (9/0), pomocników Trebela (4/0), Gerkersa (7/0), Nasriego (7/1) i ważnego gracza jakim jest Verschaerena (19/2). Ofensywny pomocnik Chadli (16/7) nie jest pewny występu, wątpliwy jest również występ napastnika Roofe (13/6).

Anderlecht wyglądał trochę lepiej w ostatnich dwóch kolejkach i odniósł zwycięstwa, ale mecz z Gent powinien być dla nich teraz po prostu za trudny.

Gospodarze pokazali o wiele więcej w ciągu całego sezonu, a ich gra w ofensywie i stwarzanie szans strzeleckich są na znacznie wyższym poziomie niż to, co pokazuje Anderlecht.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
7 lutego, 20:3011.52 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *