Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Hoffenheim – Augsburg, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w poniedziałek 7 grudnia 2020 roku, o godzinie 20:30.

Kalendarz Adwentowy 2020
Sprawdzaj kalendarz adwentowy codziennie i zgarniaj wspaniałe bonusy i promocje w LVBET.

Hoffenheim w czwartkowy wieczór, rywalizował w Lidze Europy, mając zapewnione pierwsze miejsce w grupie.

W ostatnim starciu z Crveną Zvezdą w Belgradzie zremisowali 0:0, ale ich był to dla nich mecz bez większej stawki, więc podeszli do tej gry nieco bardziej zrelaksowani, ale wyglądali lepiej na boisku niż gospodarze, zasługując na nieco więcej, niż tylko remis. W lidze krajowej mają problemy, ponieważ obecnie w siedmiu ostatnich meczach nie odnieśli zwycięstwa, ostatnim razem przeciwko Mainz na wyjeździe, kiedy zremisowali 1:1.

Obecnie zajmują 13 miejsce w tabeli, mając dziewięć punktów po 13 meczach.

Augsburg, podobnie jak ich przeciwnik w tym spotkaniu, ma pewne problemy z występami w Bundeslidze, ponieważ nie udało im się odnotować pozytywnego wyniku w ostatnich trzech meczach.

W ubiegły weekend rywalizowali u siebie z Freiburgiem, remisując 1:1, w meczu, w którym gospodarze mieli niewielką inicjatywę, ale nie w stanie strzelić decydującego gola.

Augsburg zajmuje 10 miejsce w tabeli, z dorobkiem 12 punktów.

Po zakończeniu rywalizacji w Europie, Hoffenheim może teraz skupić całą swoją uwagę na poprawie swoich występów w Bundeslidze. Zła passa musi się w końcu skończyć, a moim zdaniem to starcie jest doskonałą okazją do tego. Przy odpowiednim podejściu gospodarze mają odpowiednią jakość do pokonania swoich przeciwników.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
7 grudnia, 20:3011.76

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.