LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Inter Turku – Lahti, rozgrywany w ramach fińskiej Veikkausliiga, w środę 30 czerwca 2021 roku, o godzinie 17:30.

Inter Turku przystępuje do tego starcia po wyjazdowej porażce 2:1, w ostatniej kolejce przeciwko Ilves.

Goście objęli prowadzenie w 32. miniucie po golu Kallmana, ale stracona bramka tuż przed przerwą z pewnością wpłynęła na ich morale, ponieważ ich występ w drugiej części był niepewny. Gospodarze wykorzystali to i objęli prowadzenie w 72 minucie i bez większych trudności doprowadzili ten mecz do końca.

Mimo to Inter Turku radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze, ponieważ zajmuje drugie miejsce w tabeli, z siedmioma punktami mniej niż liderzy z HJK.

Gospodarze nie powinni zbytnio zmieniać wyjściowego składu.

Lahti nie prezentowało się dobrze podczas ostatniego spotkania u siebie z nieco niedocenianym HIFK, ponieważ zdobyli tylko punkt w bezbramkowym meczu.

W pierwszej części byli kompletnie nieobecni i dość zaskakujące było to, że nie stracili bramki, ale prawie to samo można powiedzieć o gościach w drugiej połowie, ponieważ gospodarze mieli wówczas pełną kontrolę, ale tak jak ich przeciwnikom, brakowało im precyzji w wykończeniu.

Lahti jest na piątym miejscu w tabeli, wykazując pewien spadek formy, ponieważ nie odnotowali pozytywnego wyniku w ostatnich dwóch meczach.

Inter Turku vs Lahti H2H

03.05.21   Lahti vs Inter Turku 2 : 1
28.09.20   Inter Turku vs Lahti 3 : 0

Mimo że gospodarze przystępują do tego starcia po porażce, mają przed sobą doskonałą szansę na odniesienie podnoszącego morale zwycięstwa. Są dość mocni w tym sezonie, ustępując tylko HJK i nie widzę powodu, aby nie mieli pokonać drużyny Lahti, która ma ostatnio problemy z ofensywą.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
30 czerwca, 17:3011.74
Euro 2020 LVBET
Sprawdź ofertę w LVBET na EURO 2020! Czeka Cię wiele bonusów i promocji.

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *