Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Inter Turku – Mariehamn, rozgrywany w ramach fińskiej 1. ligi, w czwartek 10 czerwca 2021 roku, o godzinie 17:00.

Inter Turku przystępuje do tego meczu w dobrym nastroju, wygrywając ostatnie 4 mecze w lidze. Goszczą Mariehamn, drużynę, która przegrała 3 poprzednie mecze bez strzelenia gola. Gospodarze mają tylko 1 punkt straty do lidera ligi HJK, a ich bilans w tym sezonie to 5-0-1 i bramki 12:6, podczas gdy goście są na 9. miejscu z bilansem 2-0-3 i bramkami 5:9.

Inter stracił gola w ostatnich 5 meczach w lidze, a w dzisiejszym meczu mają idealnego przeciwnika, aby w końcu uzyskać czyste konto. Generalnie dobrze radzą sobie z Mariehamn, wygrywając ostatnie 6 meczów u siebie w pucharze lub w lidze. Biorąc pod uwagę formę, jaką ostatnio pokazały obie drużyny, wygrana gospodarzy wydaje się logiczna.

Goście radzą sobie fatalnie w ostatnim czasie, a wyjazdowe mecze to już kompletna porażka w ich wykonaniu.

Po wygraniu ostatnich 8 meczów u siebie, gospodarze nie powinni mieć większego problemu z zdobyciem 3 punktów. Istnieją dziś szanse na dwa scenariusze: zwycięstwo gospodarzy z czystym kontem lub zwycięstwo z różnicą co najmniej dwóch bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 czerwca, 17:001 (HA: -1.5)2.25
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.