Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Isłacz Mińsk – FK Smalawiczy rozgrywany w ramach pierwszej ligi białoruskiej w niedzielę 29 marca 2020 roku o godzinie 15:00.

Isłacz Mińsk przystępuje do tego meczu po wygranej w pierwszej kolejce ligowej w zeszły weekend z Nioman Grodno 1:0, w meczu rozgrywanym na własnym stadionie.

Zespół gospodarzy grał w przewadze jednego zawodnika od 43 minuty gry, co wykorzystał dopiero pod koniec meczu, w 88 minucie, po golu Yansane.

Ich dzisiejsi przeciwnicy – FK Smalawiczy do beniaminek pierwej ligi. W poprzednim sezonie drużyna zajęła 2 miejsce w II lidze i tym samym zapewniła sobie awans.

Tydzień temu w pierwszej kolejce Smalawiczy sprawił ogromną niespodziankę remisując na wyjeździe z mistrzem kraju Dynamem Brześć 1:1. Goście prowadzili nawet 0:1 po golu w 55 minucie, lecz nie zdołali do końca dowieźć prowadzenia tracąc bramkę w 69 minucie gry.

W meczy tym zagrają drużyny które nie strzelają ostatnio zbyt wiele bramek. Mają ogromne problemy w ofensywie i kreują mało sytuacji podbramkowych. W 6 ostatnich meczach Isłacz i w 3 ostatnich meczach Smalawiczy padło mniej niż 2.5 gola.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 marca, 15:00under2.51.58 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.