Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Kiel – St. Pauli, rozgrywany w ramach niemieckiej 2. Bundesligi, w poniedziałek 10 lutego 2020 roku, o godzinie 20:30.

St. Pauli
Drużyna St. Pauli jest jednym z najgorzej grających zespołów 2. Bundesligi w meczach wyjazdowych.

Kiel spisał się bardzo dobrze w zwycięskim meczu 0:2 z Karlsruher w zeszłą sobotę. Byli lekkimi faworytami przeciwko dość słabemu przeciwnikowi, ale ich zwycięstwo nie podlegało dyskusji.

Byli lepsi w pierwszej połowie meczu i wyglądali naprawdę przekonująco w ataku, obejmując dwubramkowe prowadzenie dzięki bramkom Reese w 26 minucie i Poratha pięć minut później.

W drugiej połowie również pozostali nieco lepsi, ale byli zadowoleni z prowadzenia i nie wywierali dużej presji na przeciwnika.

Po trzech kolejnych meczach remisowych Kiel zanotował zwycięstwo i zajmuje ósme miejsce w tabeli. Mimo, że jest dość wysoko w tabeli, są tylko sześć punktów wyżej niż Wehen zajmujące miejsce zagrożone barażami o utrzymanie.

Po rozczarowującej porażce 3:0 na wyjeździe z Furth w pierwszym meczu po przerwie zimowej, gracom St. Pauli udało się uzyskać pozytywny wynik w meczu u siebie zremisowanym 1:1 ze Stuttgartem w zeszłą sobotę.

Zawodnicy Stuttgartu mieli znacznie więcej posiadania piłki, ale nie byli kreatywni, dopóki nie przegrywali. Gospodarze wyglądali dość niebezpiecznie w drugiej połowie i objęli prowadzenie w 56. minucie, podczas gdy goście próbowali odpowiedzieć w znacznie bardziej otwartej drugiej połowie, zdobywając wyrównanie w 81. minucie.

St. Pauli jest jak dotąd jedną z najgorzej grających drużyn na wyjeździe, mając tylko cztery punkty zdobyte w jedenastu meczach rozegranych na wyjazdach. W tabeli St. Pauli jest tylko o jeden punkt wyżej niż Wehen (miejsce barażowe o utrzymanie) i jest mało prawdopodobne, aby tylko dobre występy u siebie pozostawiły tę drużynę w 2. Bundeslidze.

Holstein Kiel strzelił co najmniej 2 bramki w 6 z ostatnich 7 meczów.

Kilonia wygląda naprawdę dobrze w meczach u siebie, a teraz mając dodatkową motywację – mecz derbowy, powinni pokonać przeciwnika który nie radzi sobie w meczach wyjazdowych.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 lutego, 20:301 (Wynik – 2:1)1.87

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.