LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lahti – Inter Turku, rozgrywany w ramach fińskiej pierwszej ligi, w poniedziałek 31 sierpnia 2020 roku, p godzinie 17:30.

Lahti przystępuje do tego meczu po remisie 2: 2 na wyjeździe z Haką w ostatniej rundzie Veikkausliiga.

Goście rozpoczęli mecz z większą pewnością siebie i byli w stanie objąć prowadzenie jako pierwsi w 15. minucie. Utrzymywali prowadzenie przez następne dwadzieścia pięć minut, kiedy niestety stracili bramkę.

W drugiej części goście byli nieco bardziej agresywni, co zaowocowało objęciem prowadzenia w 66. minucie za sprawą Coubronne, ale gospodarze byli wytrwali i zareagowali tym samym środkiem w 81. minucie, ustalając wynik meczu na 2:2.

Lahti jest na 6 miejscu, które daje awans do grupy mistrzowskiej, jednak muszą być uważni, ponieważ kilka drużyn walczy o ten sam cel.

Inter Turku wchodzi w ten mecz nieco wyczerpany i zdemobilizowany, ponieważ nie udało im się awansować do kolejnej rundy kwalifikacji Ligi Europy.

W ostatni czwartek grali przeciwko Honved z Węgier i ponieśli porażkę 2:1 na wyjeździe, ale dopiero po dogrywce. Regularne dziewięćdziesiąt minut upływało w równorzędnej walce między tymi dwoma zespołami.

W lidze Inter Turku przegrał w ostatniej rundzie ligowej z TPS w meczu wyjazdowym. Obecnie zajmują 2. miejsce, dwa punkty za HJK.

Inter Turku jest w tym meczu faworytem i zdecydowanie lepszym zespołem, ale brakuje im energii po meczu pucharowym. Nie można im w tej chwili w pełni ufać, a gospodarze doskonale o tym wiedzą.

Moim zdaniem najbezpieczniejszym zakładem w tym przypadku jest to, że obie drużyny strzelą gola, ponieważ Lahti jest ogólnie dość skuteczną drużyną, a goście, mimo że wyczerpani, nadal są niebezpieczną drużyną.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
31 sierpnia, 17:30BTTS (co to jest?)1.72
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.