Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz LASK Linz – Rapid Wiedeń, rozgrywany w ramach austriackiej 1. Bundesligi, w sobotę 31 lipca 2021 roku, o godzinie 17:00.

Lask wykonał dobrą robotę w swoim pierwszym meczu nowego sezonu w austriackiej Bundeslidze, odnosząc niewielkie zwycięstwo 0:1 na wyjeździe z Altach.

Na finiszu pierwszej części gry zagrali bardziej agresywnie strzelając jedynego w tym starciu gola za sprawą Wiesingera w 36. minucie.

W drugiej części goście również okazali się bardziej niebezpieczni, ale niestety bez większego efektu, więc wynik został ustalony już w pierwszej połowie.

Po wyeliminowaniu z Ligi Mistrzów w ubiegłą środę przez Spartę Praga, Rapid jest nieco wstrząśnięty tym starciem.

Potwierdzeniem tego jest fakt, że ponieśli porażkę w swoim pierwszym meczu w lidze krajowej, przegrywając dość zaskakująco 0:2 z niedocenianym Hartbergiem grając w domu.

Gospodarze mieli swoje szanse, ale nie wykorzystali ich i jak to zwykle bywa, zemściło się to w 40 i 67. minucie spotkania.

Defensywny pomocnik Grahovac (2/0) jest kontuzjowany, podobnie jak pomocnik Schobesberger i napastnik Kitagawa. Pomocnik Ljubicic (1/0) również nie zagra.

LASK Linz vs Rapid Wiedeń H2H
22.05.21 Rapid Wiedeń vs LASK 3 : 0
21.04.21 LASK vs Rapid Wiedeń 1 : 1
31.01.21 LASK vs Rapid Wiedeń 1 : 2

Gospodarze z pewnością mają tu środki na zwycięstwo i przy odpowiednim podejściu powinni mieć przewagę nad Rapidem, który ostatnio najwyraźniej nie radzi sobie najlepiej, a po wyczerpującym dwumeczu ze Spartą mogą być nieco zmęczeni i podłamani wynikiem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
31 lipca, 17:0012.08
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.