LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lecce – Brescia, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w środę 22 lipca 2020 roku, o godzinie 21:45.

Z końcem sezonu warto do obstawiania wybierać mecze w których jedna z drużyn gra o dużą stawkę, a druga nie gra praktycznie o nic.

Tak jest w przypadku tego meczu, w którym to Lecce walczy zaciekle o utrzymanie w Serie A. Aktualnie drużyna zajmuje miejsce w strefie spadkowej z dorobkiem 29 punktów po 34 rozegranych kolejkach. Ich strata do bezpiecznej pozycji jaką zajmuje Genoa to 4 punkty, a więc sytuacja Lecce nie jest tak zła na 4 kolejki przed końcem rozgrywek.

Ich poprzedni mecz to niezwykle ważna porażka w meczu o tak zwane 6 punktów z Genoa na wyjeździe 2:1.

Porażka nieco pechowa bo w 45 minucie gry przy stanie 1:0 na Genoa, piłkarz Lecce Mancosu nie strzelił karnego, następnie ten sam zawodnik wyrówanał stan meczu w 61 minucie gry, jednak samobójcze trafienie Gabriela w 81 minucie zadecydowało o porażce Lecce.

Brescia również jest w strefie spadkowej, jednak ich strata do bezpiecznej pozycji to już 11 punktów, więc tylko cud mógłby uratować tę drużynę przed degradacją.

Tak na prawdę Brescia może przygotowywać się już do startów w Serie B w przyszłym sezonie.

Lecce musi ten mecz wygrać, a zadanie ma jedno z najłatwiejszych w sezonie. Mecz u siebie z drużyną ze strefy spadkowej, w takiej sytuacji trzeba wygrać.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
22 lipca, 21:4511.79 (Wynik – 3:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.