LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVBET na mecz Lech Poznań – Arka Gdynia, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy, w czwartek 19 grudnia 2019 roku, o godzinie 20:30.

lech
Lech walczy o zbliżenie się do podium Ekstraklasy, a Arka o oddalenie się od strefy spadkowej.

Lech ma ostatnio bardzo dobry czas i jest w niezłej formie. Drużyna ma serię 8 meczów bez porażki, a ich ostatni mecz zakończył się wyjazdowym remisem 1:1 ze Śląskiem Wrocław.

Był to raczej zasłużony remis, wyrównanie grających drużyn. Lech co prawda miał więcej posiadania piłki, ale to gospodarze częściej, groźnie atakowali bramkę rywala.

W tabeli Lechici są na 6 pozycji z 30 punktami oraz stratą 8 punktów do lidera. Jednak tabela Ekstraklasy jest tak spłaszczona, że Lech ma bliżej do dolnej 8 bo tylko 3 punkty przewagi.

Arka również ma bardzo dobrą passę jak na drużynę która jeszcze nie tak dawno była w strefie spadkowej.

Ostatnie 3 mecze bez porażki w tym 2 zwycięstwa z rzędu sprawiły, że w drużynie panuje lepsza atmosfera, a widmo spadku na razie się oddala.

W poprzedniej kolejce drużna Arki wygrała u siebie z Zagłębiem Lubin 2:1, trzeba przyznać, że było to zasłużone zwycięstwo, ponieważ gospodarze przeważali cały mecz oddając w sumie aż 21 strzałów.

W tabeli Arkowcy są na 13 pozycji z 20 punktami.

Mecze Arki charakteryzuje to, że pada w nich mało bramek, drużyna ma ich na koncie w tym sezonie tylko 16 co jest drugą od końca ofensywą w lidze.

Również mecze pomiędzy dzisiejszymi rywalami to nie festiwal strzelecki, w 12 z ostatnich 15 meczów padło mniej niż 2.5 gola.

Myślę, że mecz pomiędzy zaprzyjaźnionymi klubami może zakończyć się remisem i nie spodziewam się w nim wiele bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
19 grudnia, 20:30under2.52.06 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *