Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lech Poznań – Raków Częstochowa, rozgrywany w ramach Pucharu Polski, we wtorek 2 marca 2021 roku, o godzinie 20:30.

Dla Lecha aktualny sezon ligowy jest już praktycznie stracony. Mimo niezłych występów w Lidze Europy i awansu do fazy grupowej, “Kolejorz” nie radzi sobie kompletnie w Ekstraklasie. Obecnie zajmuje odległą 8 pozycję z dorobkiem 25 punktów po 19 meczach i stratą aż 9 oczek do miejsc gwarantujących grę w Europie, w przyszłym sezonie.

Sytuacja Lecha jeszcze kilka tygodni temu wyglądała dużo gorzej, ale dwa ostatnie zwycięstwa nieco poprawiły nastroje w drużynie.

Były to wygrane ze Śląskiem Wrocław u siebie 1:0 oraz z Wartą Poznań 1:2 na wyjeździe.

Raków w kolei jest rewelacją tego sezonu, ale bardziej dokładnie mówiąc rundy jesiennej. Po przerwie zimowej bowiem, Raków nie gra już tak dobrze.

W 3 pierwszych meczach po wznowieniu sezonu Raków zaliczył 3 porażki. Nieco lepsza gra w poprzednich dwóch meczach zaowocowała dwoma zwycięstwami, z Zagłębiem Lubin 1:2 na wyjeździe oraz z Podbeskidziem 1:0 u siebie.

W tabeli Raków zajmuje 3 miejsce ze stratą 5 punktów do lidera Legii Warszawa.

Lech jest faworytem tego meczu i moim zdaniem za wszelką cenę będzie chciał do wygrać by uratować sezon i zakwalifikować się do europejskich pucharów poprzez Puchar Polski. Kolejorz jest w coraz lepszej formie i grając u siebie przejdzie do kolejnej rundy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 marca, 20:3011.97 (Wynik – 0:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.